wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki mebli
Kategorie

Zasady wysyłki mebli

Wysyłka mebli.

Dostawa mebli nastąpi w kolejnym tygodniu po wykonaniu mebli, zgodnie z otrzymanym terminem ich wykonania. W przypadku gdy meble zostaną wykonane wcześniej, Klient zostanie o tym fakcie poinformowany. O konkretnym terminie (dniu) dostawy, informujemy telefonicznie (SMS), jeden lub dwa dni przed dostawą. W okresach wzmożonego ruchu, czyli np. przed świętami Bożego Narodzenia, terminy informowania Klientów mogą ulec skróceniu, za co przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Wtedy też podane zostaną przybliżone godziny dostawy i widełki 3-godzinne, które należy zarezerwować aby odebrać meble osobiście lub upoważnić sąsiadów czy inne osoby. Jeśli termin dostawy nie będzie odpowiedni należy nas o tym poinformować celem ustalenia innego, dogodnego terminu.

Warunki dostawy

Kierowca kontaktuje się z Państwem na podany w zamówieniu numer telefonu, około 0,5 godziny przed dojazdem w celu wykluczenia przestojów. Nieodbieranie telefonu od kierowcy podczas dostawy, generować będzie dla Państwa, dodatkowe koszty magazynowania Państwa mebli oraz ponownego ich dostarczenia w następnym tygodniu. Meble dostarcza prywatna firma transportowa, która działa na zasadzie dostarczenia mebli pod budynek. Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do budynku, co nie wyklucza dobrowolnego umówienia się z nim w tej kwestii, jeśli będzie to możliwe czasowo.
 Po potwierdzeniu zamówienia, podany przez Państwa adres dostawy i wcześniej ustalone z transportem  godziny dostawy, są sztywne czyli nie ma możliwości ich zmiany gdyż spowodowało by to zaburzenie płynności dostaw do innych, pozostałych Klientów.
Zastrzegamy możliwość dostawy mebli w godzinach od 6.00 do 23.00.

Obowiązki Klienta po otrzymaniu mebli.

Meble wykonywane są z elementów twardych, konstrukcyjnych i z pianki poliuretanowej a następnie tapicerowane tkaniną tapicerską . W celu jak najlepszego zabezpieczenia ich w transporcie, staramy się zabezpiecza meble pakując je z wykorzystaniem sterczu , papieru litego oraz kartonu falistego. Wszystkie wymienione materiały stosowane do pakowania mogą wpłynąć na chwilowe odkształcenie się pianki poliuretanowej, która jest podatna na odkształcanie pod wpływem długotrwałego nacisku.
Klient zobowiązany jest, po otrzymaniu mebli, NIEZWŁOCZNIE je rozpakować, co zapewni meblom powrót do właściwej formy, i nie doprowadzi do zniekształceń.

 

 Dostawa do krajów Unii Europejskiej. Ceny umowne - kliknij  KONTAKT

alt

 


Przejdź do strony głównej
Copyright © 2013-2023 czteryhokery.pl
Meble Awangardowe